Wellmaxx kozmetika proti vráskam

Prečo si vybrať Wellmaxx?

Wellmaxx vsadil na výber tých najlepších účinných látok proti vráskam, ktoré kozmetický priemysel ponúka. Kvalitný výber ingrediencií a ich kombinácii je súčasťou každého produktu Wellmaxx. Kvalitné zloženie, luxusné balenie, nemecká kvalita a jedinečný účinok cielený proti vráskam a pre oddialenie starnutia pleti. Wellmaxx prináša maximálnu starostlivosť o pleť, za ktorú sa Vám Vaša pleť poďakuje zdravým a mladistvým výzorom.

Argánový olej

Wellmaxx Organics - Kozmetická rada sa spolieha na silu prírody. Široký výber kvalitných organických olejov lisovaných za studena v kombinácii s argánovým olejom a hydratačnými zložkami sú určené pre všetkých priaznivcov Bio. Čistota prírody v tejto rade redukuje jemné až stredne hlboké vrásky. 

Celldetox + morský planktón

Wellmaxx Detox Stress Relief - Kozmetická rada je určená pre všetky vekové kategórie, pre všetky typy pleti a pre dámy aj pánov. Detoxikáciu tela potrebuje každý. Detoxikáciu pleti detto. Detoxikácia je to najlepšie, čo môžete pre svoju pleť urobiť. 

Kyselina hyaluronová

Wellmaxx Hyaluron - Omladnite vďaka špeciálnemu zloženiu kozmetiky s nízko a vysoko molekulárnou kyselinou hyalurónovou. Viditeľná redukcia vrások už po niekoľkých aplikáciách. Kozmetická rada Hyaluron je vhodná pre mladé ženy 30+, ale aj na prvé a stredne hlboké vrásky.

Peptidy

Wellmaxx Cellular lift peptidy -  Kozmetika s peptidmi je vhodná pre dámy nad 45-50+ rokov a na hlbšie a na hlboké vrásky. Bunkový lifting vďaka špeciálnym aktívnym peptidom je zaručený. Výber peptidov stimuluje tvorbu kolagénu, elasténu a kyseliny hyaluronovej. Inovatívna technológia pre redukciu vrások a zvýšenie elasticity pleti.  

Koncentráty v ampulkách

Pleťové koncentráty v ampulkách - Rastlinné koncentráty alebo hyaluronové koncentráty v sklenených ampulkách obsahujú maximálné možné koncentrácie účinných látok. 7 ampuliek x 2 ml je ampulková kúra na týždeň na rôzne problémy s pleťou a pre všetky vekové kategórie. V ponuke 6 druhov rastlinných koncentrátov a 4 druhy koncentrátov s kyselinou hyaluronovou a inými účinnými látkami. 

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »